בהרשמתי לאירוע קוקו אני מצהיר כי ברור לי שהאתגר הוא ריצה חברתית ואינו מרוץ מאורגן.

על כן, אני מוותר ויתור סופי ומוחלט על כל טענה כלפי מארגני האתגר ולוקח אחריות מלאה ללא יוצא מן הכלל על השתתפותי באתגר על כל היבטיה.

אני מצהיר כי פרסום המסלול ו/או סימונו על ידי סימון שבילים  אינו מפחית מחובתי להכיר מראש את המסלול כפי שיפורסם על ידי המארגנים, להוריד את מסלול האתגר בקובץ לשעון שלי ככל שיש בידי אפשרות טכנית כזו ולנקוט בכל הזהירות הנדרשת במהלך השתתפותי באתגר ולא אבוא בטענה ו/או דרישה כלשהי כלפי המארגנים גם בנוגע לתוואי השטח, סימונו או אי סימונו, מיקום תחנות ההזנה, תכולתן או מספרן.

אני מצהיר כי ידוע לי שלא תהיי עזרה רפואית על מסלול האתגר או בקרבתו בין אם על ידי רופא, פרמדיק או מגיש עזרה ראשונה, וכן לא תהיה אופציה לפינוי מהיר באמצעות אמבולנס או בדרך אחרת ואני לוקח על עצמי את מלוא האחריות על כך, ומשחרר את המארגנים מאחריות כלשהי גם בעניין זה.

אני מצהיר בזאת שידוע לי היטב שהשתתפותי באירוע מצריכה כושר גופני גבוה, סיבולת ובריאות תקינה וברור לי היטב שפעילות הריצה בעלת סיכון גבוה ועלול להיגרם למשתתפים בה וגם לי נזק, לרבות נזקי גוף, פציעה ואף מוות. אני מצהיר כי ככל ולא אהיה כשיר להשתתף באתגר, הן מבחינה בריאותית והן מבחינת יכולות ספורטיביות הנדרשות לשם ביצוע האתגר, אמנע מלהשתתף באתגר.

אני מצהיר כי ידוע לי שמדובר בתוואי שטח הררי בעל אופי משתנה שבחלקו עלול להיות קשה מאד, וכן מודע לחציות הכביש המתוכננות במסלול ומתחייב לנקוט בכל הזהירות הנדרשת גם בעת מעבר הכביש. כמו כן, ידוע לי שמהירות הריצה המינימלית הנדרשת על מנת לעמוד ביעדי ה CUT OFF וסגירת תחנות ההזנה היא 8 דקות לקילומטר בממוצע.

אני מצהיר כי ידוע לי שחלק ממסלול האתגר עובר בתוך שמורות טבע ומתחייב שלא לפגוע בסביבה, בחי או בצומח ולרוץ רק על השבילים המסומנים, וכן להימנע מזריקת אשפה בשטח. ידוע לי היטב כי הסיכונים הכרוכים באירוע אינם מוגבלים ליכולתי האישית בזמן האירוע בלבד ועלולים להיגרם לי גם ע"י גורמים אחרים כמו בריאותי, תזונתי וכושרי הגופני לפני האירוע, שטח הקרקע, מזג האוויר, התנהגותם של משתתפים אחרים באירוע, נותני חסויות, מארגני ומנהלי האירוע. בהיותי מודע/ת לכל הסיכונים הכרוכים בריצה אני נוטל/ת על עצמי סיכונים אלה מרצון ובוחר/ת להשתתף באירוע, למרות הסיכונים.

אני מקבל/ת על עצמי אחריות מלאה לכל נזק שיגרם לי במהלך האירוע, בכל מקום ,לרבות נזק גופני, פציעה, מוות ו/או נזק לרכוש, להלן "הנזק". הנני מוותר/ת, ויתור מלא, סופי ומוחלט על כל טענה ו/או זכות תביעה מכל סוג שהוא לרבות וללא גבול, כל אובדן, פציעה ,נזק, מחלה, מוות, או פגיעה אשר נגרמה כתוצאה ישירה או בלתי ישירה מהאירוע, כלפי מארגני האירוע ו/או מנהלי האירוע ו/או מנהלים מטעמם ו/או עובדיהם ו/או שולחיהם ו/או מתנדבים ו/או כל גורם הקשור לאירוע זה , יקראו להלן "מארגני האירוע" אני מתחייב/ת לפרוש מהאירוע אם הורו לי ו\או המליצו לי על כך מארגני האירוע או אם בכל שלב באירוע אני מבחין/ה בסיכון מסוים או במפגע בטיחותי או אם בכל שלב באירוע אני מרגיש/ה כי אינני יכול/ה להמשיך להשתתף בצורה שלא תסכן אותי או אחרים .

אני יודע/ת כי לפני, במהלך ואחרי האירוע יתכן ויצלמו אותי. אני מסכים/ה כי מארגני האירוע, יכולים להשתמש בכל תצלום שלי, וידאו או סטילס ואף בשמי, בכל מסגרת תקשורתית המסקרת או כותבת על האירוע .עם שליחת טופס הרשמה זה הריני מאשר את חתימתי והסכמתי המלאה השימוש בלשון זכר היא מטעמי נוחות בלבד והאמור לעיל יהיה תקף גם לנקבה בהתאם לנסיבות העניין.

כל הפרטים בעמוד המיוחד

לחצו על התמונה

מסלולים:

למי שאין גרמין, ניתן להוריד קובץ GPX מהליק של גרמין:
לפתוח את הלנק מהדפדפן (לא האפליקציה), לחיצה על שלושת הנקודות,
הורד GPX.

kuku c2c garmin 12 km

kuku c2c garmin 21

kuku c2c garmin 30 km

kuku c2c garmin 42 km

kuku c2c garmin 50 km

kuku c2c garmin 73 km

 

waze לחנייה למקצים:

חנייה מקצה 73 -דור אלון חוקוק

חנייה מקצה 50 – קאנטרי צפת

חניית מקצה מרתון – דלק מירון

חניית מקצה 30 – חרבת חממה

חניית מקצה 21 – דלק חורפש

 

waze לחתנות הזנה- מתנדבים:

תחנה 1- חניון הזיתים

תחנה 2 -דלק חורפש

תחנה 3 – חרבת חממה

תחנה 4 – חניון הפיתול

תחנה 5 – נחל עמוד תחתון

אולי גם תאהבו את האירועים האלו

שתפו את האירוע

שיתוף ב facebook
שתפו אותנו בפייסבוק
שיתוף ב telegram
שתפו אותנו בטלגרם
שיתוף ב whatsapp
שתפו אותנו בוואטסאפ
שיתוף ב email
שלחו לחברים במייל

4 תגובות

 1. התחלה היתה מתוקתקת – אוטובוסי ההסעות הגיעו בזמן, אנשים ממושמעים עטו מסיכות, כמעט ולא חיכינו למאחרים בתחנות איסוף בדרך – כך הגענו בזמן לנקודת הזינוק בעין חרדלית.
  זהו, מכאו הדברים החלו להסתבך – בתחילת המסלול, בכניסה לשמורת טבע נחל כזיב – הופיע שומר קשוח ולא איפשר את כניסתינו לשמורה. מסתבר שעד 7:00 בבוקר השמורה שייכת לחיות ואסור לאנשים להסתובב שם. עלינו בחזרה לאוטובוסים ונסענו לחפש כניסה אחרת לשמורה, ובעיקר לשרוף זמן – עד שעה 7:00 בבוקר. זמן ריצה הכי איכותי ביממה – שעת הדימדומים לפני שהשמש מתחילה לשפד אותך.
  את הריצב התחלנו בפארק גורן ב6:30.
  10 ק"מ ראשונים
  שוק, הלם מוחלט. ניסיון לעכל את מה שהגוף מרגיש – שבילים טכניים ברמה שכמעט אין קטעים יריצים, עליות וירידות תלולות, סינגליפ עם בולדרים, קפיצות על אבנים. כל קילומטר נמשך נצח – בין 12-18 דקות. חשבון מהיר מראה שבקצב זה יש לפניי יום ריצה שלם באור שמש. לא כייף גדול בתחילת ספטמר. כל החוויה הזו מתרחשת לצד נופים מדהימים של שמורת טבע נחל כזיב, עם טבילות בנחל, כולל הלא מתוכננות – נאלצתי לעבור מעברי מיים בגובה המיים בהם הגיע עד ברכיים, כך שכבר בתחילת הדרך הרעיון לשמור על נעליים יבשות התפוגג.
  10 ק"ם הבאים – העשרימים
  כאבים. פיזיים ונפשיים. וקילומטרים ארוכים ומתסכלים. לא נופים, לא אנשים, כלום…
  10 ק"ם הבאים – השלושימים
  מחשבות על פרישה. רחמים עצמיים. למה אני כאן? למה אני חייב לסיים את ה 50? ואם אפרוש אחרי 30, מה רע? הרבה אנשים היו מתים להגיע להשג זה. בכל זאת – חמש וחצי שעות ריצה בתנאים קשים במיוחד, אחרי לילה ללא שינה – מכובד לכל הדעות, לא? זהו – יש החלטה. צריך רק להגיע לתחנה. משם כבר אפשר למצוא טראמפ לרכב, או להזמין מונית. עשיתי את שלי להיום, אומר לי הקול הפנימי – סבלת מספיק. אבל רגע, אף פעם לא פרשי באמצע המירוץ. איך זה עובד בכלל? איך זה קורה? אולי לא צריך להגיע לתחנה בכלל, רק למצוא כביש קרוב ומשם להזמין מונית לרכב? מה הטעם לסבול עוד שניים-שלושה קילומטרים עד התחנה? ואיך אני אספר לעצמי ולכולם על הפרישה? לשקר שסיימתי? איך? זה לא אני! להגיד את האמת? איך? להציג את זה כאירוע חד פעמי – רגע של חולשה? או שזהו – נילי צודקת – הגיע הזמן לפרוש. אתגרים כאלה לא לגילנו, עשינו מספיק. מה רע בריצות קלות ליד הבית כדי לשמור על בריאות הגוף והנפש? גם טבילה בעין חותם לא שיפרה את מצב הנפש בהרבה. איזה משוגע יתחיל לסתער על הר מירון ב 12:00 בצהריים?
  כך, עם החלטה לפרוש ועם מחשבות סביבה, הגעתי לתחנת חניון חרבת חוממה. התיישבתי, שלפתי טלפון והתחלתי לשחק עם גט-טקסי – הרכבתי את ההזמנה מנקודת האיסוף ליעד המבוקש. לחיצה על כפתור "הזמן" – והסיוט נגמר…
  ואז עוברים לידי מספר רצים – חברי לא נראים מקצועני ריצות ארוכות, אך הם כך, פשוט, קמו מהספסל ואמרו – יאלה, הר מירון מחכה, בואו נתחיל לטפס. באותו רגע שמתי טלפון בכיס, קמתי ורצתי אחריהם. בלי מחשבות, בלי חרטות, בלי התלבטויות – פשוט נצמדדתי לחבורה, כדי לשמור על קצב נורמלי שיאפשר לסיים מירוץ בזמן סביר.
  לסיים מירוץ?? ברור – מה כבר ישאר אחרי הר מירון – משחק ילדים.
  10 ק"ם הבאים – הארבעימים
  אחרי קבלת ההחלטה – עליה לפסגת הר מירון היתה קלה באופן מפתיע. עליה רצופה בשביל הפסגה/שביל ישראל היתה מאוד יפה, עוברת בתוך היער, וברובה מוצלת. הנופים שנפתחו מפסגת ההר היו מדהימים. כאן התחלתי לצלם את הנופים – בפעם הראשונה במירוץ! ירידה בשבילים יריצים מההר התגלגלה בקצב ובנוחות. הרגשתי קליל וחזק כמעט עד התחנה הבאה – חניון הפיתול. והחברה שהתחלתי איתם את הקטע? נשארו מאחור בעליות להר מירון…
  הק"ם האחרונים – החמישימים
  העייפות חוזרת. החום מכביד. קצב ריצה איטי. כל קילומטר הופך לארוך וקשה במיוחד. סוף סוף הגעתי לנחל עמוד. טבילה קטנה, חוצה את הנחל וקדימה בהמשך השביל. אחרי כמה מאות מטרים ומלחמות עם השעון, אני מבין שסטיתי מהמסלול איפה שהוא ליד נחל עמוד. למי יש כוח לחזור? אני שולף מפה ומתחיל לתכנן את המשך המסלול מחדש. איך שהוא חזרתי לנחל עמוד, אבל משם המשכתי במסלול שתיכננתי, שכלל עליה רצחנית לצפת בשביל שכנראה מישהו שכח למחוק ממפת השבילים, כי הוא פשוט לא היה שם. ברור שהמסלול שלי היה ארוך יותר וקשה יותר מהמקורי – אבל למי איכפט? הוא היה שלי! המטרים האחרונים – מסתובב בתוך איזור התעשיה של צפת ומחפש את חניית הקאנטרי, איפה שחניתי את הרכב. בסוף 9 שעות ריצה והספקת חמצן דלה למוח – מסתבר שזו משימה לא פשוטה…
  ולסיום
  תודה קוקו המשוגע, על בחירה של השבילים היפים והמשוגעים. על אירגון ולוגיסטיקה של האירוע הלא פשוט. תודה למתנדבי התחנות ולכל מי שעזר. תודה לחבריה שאפילו לא מכיר את שמם – שגרמו לי לקום ולהמשיך את המירוץ.
  ניפגש בשבילים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדש באתר

חדש באתר בניית טיול וריצה אישיים לפי הסינונים שלכם

לבניית מסלול לחצו על הכפתור המתאים

סרטונים מקוקו טריפ

נגן וידאו